HAKKIMIZDA

Kıramanlıoğlu Yapı Market
Firmamız Ereğli’de hırdavat ve yapı malzemeleri satışı yapmaktadır.

Kıramanlıoğlu Yapı Market olarak alanında sürekli yenilik, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutup, faaliyetimize bu doğrultuda devam etmekteyiz.

Müşterilerimize zamanında cevap verebilmek için geniş stok yelpazesine sahip olan kuruluşumuz, her zaman kalitesinde ödün vermeyen markalarla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamız; müşterilerimize yapı ve inşaat malzemeleri anlamında ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerde istenilen zaman ve kalitede eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Kıramanlıoğlu Yapı Market, yapı malzemeleri satışını üstlenen bir şirket olarak, belirtildiği gibi alanında en iyi hizmeti sunup müşterilerinin her türlü istek ve sorularına zamanında ve uygun cevap verebilmeyi ilke edinmiştir. Firmamız topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsuru kalite ve hizmet anlayışıdır.

Günümüzdeki rekabet ortamında devamlılığımızı sürdürebilmek ve geliştirebilmek için kaliteli yönetimin gerekli olduğu bilinci içerisinde faaliyetimize devam etmekteyiz.

Müşterilerimizin istek ve gereksinimlerine göre ürün portföyünü sürekli geliştiren firmamız için öncelik her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Hedefimiz bundan sonra da güvenilir olmayı sürdürmektir…

18 Ocak 2021

İlgili Terimler :